- Poszukujemy osób: Prokurator, Adwokat, świadek, oskarżony
-Blog w trakcie remontu
- Zapraszamy na anty-eyepet.blogspot.com

wtorek, 19 lutego 2013

info

Zawieszam bloga. Oficjalnjie czekam na szablon!

2 komentarze:

  1. Witam!
    Wybacz, ale nie wykonuje szablonów o tematyce politycznej, sądowej itd. Uważam też, że blog jest zwykłą prowokacją, a na takiego nie zamierzam marnować czasu. Nie będę traktować kogoś poważnie, skoro życzy sobie szablonu z sądem. Chyba cierpisz na nadmiar czasu, ale są to moje domysły, więc nie wiem. Szablonu robić nie zamierzam.
    Możesz spróbować u innej szabloniarni.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj! Nie dawno otworzyłam bloga Land Of Graphics (land-of-graphics.blogspot.com) Jeśli chcesz mogę ci za darmo zrobić szablom ;3 Napisz!

    OdpowiedzUsuń