Witam! Wybacz, ale nie wykonuje szablonów o tematyce politycznej, sądowej itd. Uważam też, że blog jest zwykłą prowokacją, a na takiego nie zamierzam marnować czasu. Nie będę traktować kogoś poważnie, skoro życzy sobie szablonu z sądem. Chyba cierpisz na nadmiar czasu, ale są to moje domysły, więc nie wiem. Szablonu robić nie zamierzam. Możesz spróbować u innej szabloniarni. Pozdrawiam
Witam!
OdpowiedzUsuńWybacz, ale nie wykonuje szablonów o tematyce politycznej, sądowej itd. Uważam też, że blog jest zwykłą prowokacją, a na takiego nie zamierzam marnować czasu. Nie będę traktować kogoś poważnie, skoro życzy sobie szablonu z sądem. Chyba cierpisz na nadmiar czasu, ale są to moje domysły, więc nie wiem. Szablonu robić nie zamierzam.
Możesz spróbować u innej szabloniarni.
Pozdrawiam
Witaj! Nie dawno otworzyłam bloga Land Of Graphics (land-of-graphics.blogspot.com) Jeśli chcesz mogę ci za darmo zrobić szablom ;3 Napisz!
OdpowiedzUsuń